Brüksel Rogier metro istasyonunda inanılmaz olay! Kadını raylara itti.

15 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1933 defa okundu. defa okundu.
Brüksel Rogier metro istasyonunda inanılmaz olay! Kadını raylara itti.

Belemtürk Haber Merkezi – Belçika’nın Başkenti Brüksel’in Rogier metro istasyonunda dün akşam saat 19:40 sıralarında inanılmaz bir olay yaşandı.

Vatandaşların Metro istasyonunda bekledikleri sırada, iddialara göre bir adam sebepsiz yere özellikle metronun gelmesini bekleyerek bir kadını raylara itti. Metro sürücüsü olayı son anda fark ederek, inanılmaz bir refleksle firene yüklendi ve kadını mucizevi bir şekilde ezilmekten kurtardı. Raylara itilen kadın düşmenin etkisiyle yaralandı ve şok geçiren Metro sürücüsü ile birlikte hastaneye kaldırıldı.

Toplu taşıma şirketi STIB sözcüsü yaptığı açıklamada “yarım saati aşkın hizmetler durduruldu. Kadını raylara iten kişi kaçmayı başardı. Fakat, bir süre sonra De Brouckèreplein yakınlarında yakalanarak tutuklandı. Brüksel savcılığı henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.” sözlerine yer verdi.

HABER YAZISI VİDEONUN ALTINDA DEVAM EDİYOR

STIP sözcüsü, “görüntülerde kadını itmek için, özellikle adamın metronun gelmesini beklediği net bir şekilde görülüyor. Kan donduran görüntülerde, kadın ağır bir şekilde düşerek kafasını raylara çarpıyor. Metro sürücüsü durumu fark ederek acil durum firenini kullanarak kadını ezilmekten son anda kurtarmayı başarıyor.” bilgisini paylaştı.

Yaralı kadın, vatandaşlarca raylardan bekleme platformuna çekildi ve olay yerine çağrılan ambulansla, şok geçiren metro sürücüsü ile birlikte hastaneye kaldırıldı.

Bürüksel savcılığının olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN