BRÜKSEL MADAU MEYDANINDA TÜRK GENÇLERİ PKK’NIN HAİN YÜZÜNÜ ANLATAN ÇADIRI KURDU!

31 Mart 2016
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3928 defa okundu. defa okundu.
BRÜKSEL MADAU MEYDANINDA TÜRK GENÇLERİ PKK’NIN HAİN YÜZÜNÜ ANLATAN ÇADIRI KURDU!

Bugün Brüksel Place Madau meydanında sabah saatlerinde kurulmaya başlanan PKK terör örgütünün kanlı yüzünün anlatılacağı çadır hayata geçirildi.

13 Nisan’a kadar, kanlı terör örgütü PKK’nın yanı sıra DAEŞ ve diğer örgütlere karşı Türkiye’nin verdiği mücadelenin anlatılacağı çadıra destek için vatandaşlar şimdiden büyük ilgi göstermeye başladı.

Saint-Josse Belediye başkanı Emir Kır’ın ve UETD’nin, terörün gerçek yüzünü göstermek için katkı sağladığı ve 14 gün açık kalacak olan çadıra, vatandaşların çok büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Kurulan çadırla ilgili telefon bağlantısı gerçekleştirdiğimiz Sefa Akyol, saat 12:30 itibariyle PKK’nın katlettiği Türk vatandaşlarının yanı sıra Paris ve Lahor’daki saldırılarda hayatını kaybedenlerin fotoğraflarını asmaya başladıklarını söylerken, saat 15:00 dan itibaren tüm çalışmaların tamamlanacağını bildirdi.

Sabah saatlerinden itibaren vatandaşların, cami cemaatlerinin ve UETD şubelerinin çadır bölgesine gelerek destek verdiklerini söyleyen Akyol, yarınki programın geniş katılımlı olacağını söyledi.

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Bu isler cadirla olmaz olamaz ,mademki o PKK cadirina engel olunamadi madem 450 neonazi diledigi gibi Baskent in göbeginde At kosturabiliyor 250000 Türk var en az Baskent Bizim icin de Teröre karsi Yürüyuüs istiyoruz NE CADIR NE MITING SADECE YÜRÜYÜS
    1 Nisan 2016 23:58

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN