BRÜKSEL BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ ŞEVKET TEMİZ VE HASAN KOYUNCU “ TERÖRÜ AYRIM YAPMAKSIZIN NALETLİYORUZ !

31 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1918 defa okundu. defa okundu.
BRÜKSEL BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ ŞEVKET TEMİZ VE HASAN KOYUNCU “ TERÖRÜ AYRIM YAPMAKSIZIN NALETLİYORUZ !

PKK yandaşları tarafından Belçika’nın Brüksel şehrinde kurulan PKK propaganda çadırı gündemden bir türlü düşmüyor.
Ankara ve İstanbul’da meydana gelen terör saldırılarının ardından, Bin Brüksel Belediyesi’nin (PS) PKK yandaşlarına çadır kurma izni vermesiyle gözler bu partide görev yapan Türk siyasetçilere çevrildi.

Belçika ve Brüksel siyesetinin önemli isimleri Emir Kır, Şevket Temiz, Hasan Koyuncu ve diğer Türk siyasetçiler tüm uğraşlarına rağmen, PKK çadırının kurulmasına izin veren Bin Brüksel Belediye Başkanı Yvan Mayeur’in önüne geçemediler.

2018 yerel seçimlerine yaklaşılırken bu durumun Türk siyasetçilerine olumsuz etki yaratacağı kesin gözüyle bakılırken, Belçika Brüksel bölge milletvekilleri Şevket Temiz ve Hasan Koyuncu, kişisel facebook sayfalarından yaptıkları bir paylaşımla bu durumun kabul edilemez olduğunu söyleyerek, PKK terör örgütünü lanetlediler.

ŞEVKET TEMİZ

Sevgili arkadaşlar, Sevgili abiler, bir kaç gündür beni bizleri Belçika Türk toplumunu derinden üzen etkileyen Pkk çadırı ile maalesef ilk etapta kaldırılmasına rağmen tekrar kurulması kabul edilemez! Gerekli bütün girişimleri yapmama rağmen sonuç alınamamıştır. Pkk bir terör örgütü olduğu Belçika tarafından kabul edilmesine rağmen çadırın kalkmaması daha vahimdir! Bunu kabul etmem mümkün değildir ve bunu ilettim dile getirdim!.Terörü ayrım yapmaksızın her türlüsünü lanetliyorum!

Saygılarımla

HASAN KOYUNCU

Arkadaşlar ikaz ettik, 10 gündür PKK çadırını kaldırın diye…Bizzat kendim müdahale ettim konuştum kaldırın çadırı diye, kaldırıldı. Sonra yeniden çadır konuldu. Lanet olsun PKK yı terörist gibi görmeyipte göz yumanlara !!!

Anahtar Kelime: ,

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN