• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 346
  • Dünkü Görüntülenme: 2560
  • Toplam Görüntülenme: 7346255

Belçika’ya Gelen İşitme Engelliler Judo Milli Takımımızı Korkut Tufan Karşıladı

10 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
645 defa okundu.
Belçika’ya Gelen İşitme Engelliler Judo Milli Takımımızı Korkut Tufan Karşıladı

Avrupa Şampiyonasına katılmak üzere Belçika’ya gelen İşitme Engelliler Judo Milli Takımımızı Brüksel Havalimanı’nda T.C. Anvers Başkonsolosu Büyükelçi Korkut Tufan karşıladı.

10-14 Ekim tarihleri arasında Belçika’da gerçekleşecek olan İşitme Engelliler Avrupa Judo şampiyonası için Belçika’ya gelen Milli Takımımız 9 erkek 4 bayan olmak üzere toplam 13 sporcuyla mücadele edecek.

Antrenör Osman Gökçül tarafından hazırlanan Millilerimiz, Türk Bayrağımızı birinci sırada göndere çektirip İstiklal Marşımızı tüm dünyaya duyurmak ve takım halinde birinci olmak için mücadele edecek.

1922 Yılında kurulan ve kısa adı ESDO olan Belçika İşitme Engelliler Komitesi tarafından Belçika’da düzenlenen ve dört gün sürecek olan şampiyonanın büyük ilgi görmesi bekleniyor. Şampiyonaya, 14 ülkeden 93 sporcu katılacak.

Avrupa İşitme Engelliler Şampiyonasına Ermenistan: 1 sporcu, Belçika 2, Bulgaristan 2, Almanya 2, Fransa 8, Yunanistan 1, İtalya 2, Hollanda 1, Ukrayna 23, Polonya 8, Portekiz 2, Türkiye 13, Rusya 26 ve Belarus 2 sporcu ile katılacak.

Belemtürk Haber Merkezi

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

DESİNG REKLAM AFİŞİ

ADEM BABA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN