• Dolar Alış / Satış: 6.066 / 6.077
  • Euro Alış / Satış: 6.786 / 6.799
  • Bugün Görüntülenme: 2220
  • Dünkü Görüntülenme: 4141
  • Toplam Görüntülenme: 5964570

Belçika’nın Sint-Niklaas Şehrindeki Hicret Camii’nde Polis Korumasında Cuma Namazı Kılındı

15 Mart 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
641 defa okundu.

Yeni Zelanda’nın ChristChurch kentindeki iki camiye, cuma namazı sırasında düzenlenen silahlı terör saldırısında 49 kişinin hayatını kaybetmesi üzerine, Belçika’nın Sint-Niklaas şehrindeki Hicret Camii’nde kılınan cuma namazı, polis korumasında kılındı.

Sint-Niklaas belediye meclis üyesi Hasan Bilici, Yeni Zalanda’nın ChristChurch kentinde iki camiye aynı anda gerçekleştirilen silahlı terör saldırısı sonrası, Sint-Niklaas Hicret Camii’nde bugün kılınan cuma namazı öncesi önlem amaçlı polis koruması talep etti.

Sint-Niklaas Bld.Bşk. Lievan De Handschutter ile bir görüşme yapan Bilici, Hicret Camii’nde bugün kılınan cuma namazı için koruma talebinde bulundu. Kabul gören bu talep üzerine Hicret Camii’ne gönderilen polis ekipleri, saat 12.30 ile 14.00 arasında cuma namazı bitene kadar cami çevresinde nöbet tuttular.

Sint-Niklaas belediye meclis üyesi Hasan Bilici, bu uygulamanın bir kaç hafta daha devam etmesi için, Sint-Niklaas Bld.Bşk. Lievan De Handschutter ile bir görüşme daha yapacağını bildirdi.

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

018-

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN