Belçika’nın Gent şehrinde güzel hava koronavirüsü unutturdu

21 Şubat 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
828 defa okundu. defa okundu.
Belçika’nın Gent şehrinde güzel hava koronavirüsü unutturdu

Belemtürk Haber Merkezi – Belçika genelinde hava sıcaklığının hissedilir şekilde artması nedeniyle vatandaşlar güzel havanın cazibesine kapılarak koronavirüsü unuttular.

Belçika’nın Gent şehrinde sıcak havanın etkisiyle park alanlarını dolduran vatandaşlar ve gençler açık alanlarda maske ve sosyal mesafe kurallarını tamamen unuttular.

Gent şehrinde hava sıcaklığının 17 ile 19 derece arasında mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği bugün, Belemtürk olarak güneşin ve güzel havanın keyfini yaşayan Gentli vatandaşları yakın takibe aldık.

Gentli gençlerin güzel havalarda uğrak ve toplanma yeri olan Keizerpark, Portus Ganda Yat Limanı ve Gent mahkemesinin arkasındaki geniş alana sahip Robot park alanında çocukları ve aileleriyle gelen yetişkinlerinde maske ve sosyal mesafeyi korumadıkları görüldü.

Gent polisi, Pazar günü olmasına rağmen gün boyunca yoğunluk yaşanan açık alanlarda devriye dolaşarak kontrolü elden bırakmamak için büyük gayret gösterdi.

Açık alanlarda ve parklarda bir araya gelen gençlerin maske ve sosyal mesafe kurallarını ihlali yanı sıra alkol tüketiminin de çok fazla olduğu görüldü. Unutulan sosyal mesafe ve maske kuralları önümüzdeki günlerde farklı bir tablo yaratabilir. Havanın hafta boyunca mevsim normallerinin üstünde seyretmesi bekleniyor.

Aşağıda yayınladığımız fotoğraflara bakarak bugün Gent şehrinde yaşanan durumu daha iyi analiz edebilirsiniz.

HABER FOTOĞRAFLARI

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN