Belçika’nın Anvers Şehrinde Kayıp Türk Kızı Beyza Fil Hala Aranıyor… İşte Son Ayrıntılar..

18 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2065 defa okundu. defa okundu.
Belçika’nın Anvers Şehrinde Kayıp Türk Kızı  Beyza Fil Hala Aranıyor… İşte Son Ayrıntılar..

Belçika’nın Antwerpen şehrinde yaşayan Mehmet ve Mine Fil çiftinin kızları, 19 Ağustos 1999 Sivas Yıldızeli ilçesi Kavak köyü nufusuna kayıtlı, Belçika Anvers doğumlu 19 yaşındaki kayıp kız Beyza FİL, 14 kasım çarşamba gününden beri ailesi tarafından aranıyor.

Aile kaynaklarından aldığımız bilgilere göre, kaybolduğu gün olan 14 kasım 2018 Çarşamba günü sabahı, saat 08,30 sularında staj gördüğü hastaneye gitmek üzere evden ayrılan Beyza Fil’in saat 11.00 ‘da hastaneye geldiği ve stajının bitiş saati olan 19.30’da hastaneden ayrıldığı yapılan araştırmalar sonucunda belirlendi.

Staj gördüğü hastaneye otobüsle gidip gelen Türk kızı Beyza Fil’in hastane çıkışı ne yöne gittiği, hastane çıkış kapısını gösteren kameranın olmaması nedeniyle belirlenemedi. Fakat hastanenin hemen önünden kalkan otobüslerin 14 kasım 2018 çarşamba tarihli kamera kayıtları polis tarafından incelemeye alındı.

Saat 19.30’ dan akşam 11.00 ‘e kadar watsap üzerinden annesinin neredesin? Nerede kaldın? Sorularına cevap veren Beyza Fil’den saat 11.00’den sonra bir daha haber alınamadı.
1.65 boyunda, 60-65 kilo ağırlığında olan Türk kızı Beyza, kalın dudaklı, kaşları siyah ve kalın. Siyah beyaz adidas marka ayakkabısı, bazen başını da örttüğü ve boynuna taktığı mavi bir şalı var.

Ayrıca, şahsi küçük eşyalarını koyduğu siyah renkli bir el çantası var. Beyaz yüz tenli olan Beyza’nın hafif kıvırcık siyah saçları var. Beyza’nın en belirgin özelliklerinden biri ise, resimde görünmeyen fakat yüzüne iyi bakıldığında alnında bir yara çizgisi en belirgin özelliklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca ergenlik dönemimden kalma sivilce izleride tanımasına yardımcı olabilir.

FİL ailesinin endişeli bekleyişi sürerken, durumun polise bildirildiği, konuyla ilgili polisin takip ve araştırmasının sürdüğü haber merkezimize ulaşan bilgiler arasında.

AİLE İRTİBAT NUMARALARI
0485 45 74 20 – 0488 30 26 30

Anahtar Kelime: , , , ,

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN