• Dolar Alış / Satış: 5.632 / 5.642
  • Euro Alış / Satış: 6.334 / 6.345
  • Bugün Görüntülenme: 322
  • Dünkü Görüntülenme: 2847
  • Toplam Görüntülenme: 6115608

Belçikalı Milletvekili İntihara mı Kalkıştı? Otel Odasında Bilincini Yitirmiş Şekilde Bulundu

4 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1460 defa okundu.
Belçikalı Milletvekili İntihara mı Kalkıştı? Otel Odasında Bilincini Yitirmiş Şekilde Bulundu

Belçika basınında yer alan habere göre, kendisinden bir süredir haber alınamayan Mark Desmesmaeker’in, Brüksel’de kaldığı otel odasında, otelin güvenliği tarafından bilincini yitirmiş şekilde bulunmasından sonra hastaneye kaldırıldı.

Geçen günlerde, adı vergi kaçakçılığına karışan Mark Desmesmaeker’in, intihar ederek hayatına son vermeye çalıştığı belirtiliyor.

Belçika’nın aşırı sağcı Yeni Flaman İttifakı (N-VA) partisi siyasetçilerinden Mark Desmesmaeker, 540 bin euro civarında birikmiş vergi borcu ve yaptığı hileli iflas yüzünden gündeme gelerek, hakkında açılan soruşturmayla ilgili yapılan haberlerle adını duyurmuştu. Basına kısa bir bilgi veren Desmesmaeker’in oğlu ise “Babamın sağlık sorunları vardı ve zor bir dönemden geçiyordu” dedi.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY OLACAKTI

Hastanede yoğun bakıma alınan Mark Desmesmaeker’in sağlık durumu hakkında henüz bilgi verilmezken, 14 Ekim 2018’de Belçika’da yapılacak yerel seçimlerde Hal Belediye Başkanlığına adaylığını koyması bekleniyordu.

2013 yılından Frieda Brepoels istifasıyla Avrupa Parlamentosu’na yedekten giren Mark Desmesmaeker, 2014 seçimlerinde de tekrar milletvekili seçildi.

hürriyet

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN