• Bugün Görüntülenme: 970
  • Dünkü Görüntülenme: 3523
  • Toplam Görüntülenme: 10494366

Belçika’dan Türkiye’ye giden Emirdağlı kadınlar yazarımız Av. Aslıcan Özgür İleli ile kahvaltıda buluştular.

4 Aralık 2021
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2916 defa okundu. defa okundu.
Belçika’dan Türkiye’ye giden Emirdağlı kadınlar yazarımız Av. Aslıcan Özgür İleli ile kahvaltıda buluştular.

Belemtürk Haber Merkezi – Belçika’nın Gent şehrinde düzenledikleri bir çok faaliyetlerle dikkat çeken Emirdağlı kadınlar, düzenledikleri kültürel ve sosyal geziler kapsamında Türkiye’de, Belemtürk köşe yazarı Emirdağlılar Vakfı Kadın Kurul Başkanı Avukat Aslıcan Özgür İleli ile kahvaltı programında buluştular.

Belçika’da bir çok dernek ve vakıflarda görev alarak çok başarılı yardım hizmetlerine imza atan Sultan Karakaya’nın öncülüğünde düzenlenen Eskişehir Kültür gezisi kahvaltı programında, Emirdağlılar Vakfı Kadın Kurul Başkanı Avukat Aslıcan Özgür İleli ile birlikte,Türkiye’de ve yurtdışında yaşayan Emirdağlılar için yeni etkinlikler ve projeler üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak ortak çalışma kararı aldılar.

 Belçika'dan Türkiye'ye giden Emirdağlı kadınlar yazarımız Av. Aslıcan Özgür İleli ile kahvaltıda buluştular.

Gazetemizin köşe yazarı Avukat Aslıcan Özgür Ileli “yurtdışında tanıdığımız ve tanımak istediğimiz birçok Emirdağlı hemşehrimiz var. Hepsiyle ilerleyen günlerde farklı ve etkin projelerde buluşmak istiyoruz. Belçika’nın sevilen sayılan ismi Sultan hanım’la yeni projelere imza atacağız. İnşallah en kısa zamanda Belçika’ya da gelip oradaki hemşehrilerimizle kucaklaşıp dostluklarımızı pekiştireceğiz.” sözlerine yer verdi.

Emirdağlılar Vakfı Kadın Kurul Başkanı Avukat Aslıcan Özgür İleli

Geleneksel Türk mutfağının damak tadının sergilendiği kahvaltı programı ilerleyen saatlerde yerini hoş sohbetlere bırakarak, toplu fotoğraf çekimlerinin ardından sona erdi.

HABER FOTOĞRAFLARI

Emirdağlılar Vakfı Kadın Kurul Başkanı Avukat Aslıcan Özgür İleli

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Benim geçen hafta dava mi bitirdi allah razı olsun Türkiyeye bir kere bile gitmeme gerek olmadan davmizi kazandı basarisi bol olsun avukatım Aslı hanimn
    4 Aralık 2021 16:25

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN