• Bugün Görüntülenme: 3091
  • Dünkü Görüntülenme: 4094
  • Toplam Görüntülenme: 10160305

Belçika’da Yasemin Kekeç ile Selim Taşlıdere dünya evine girdiler

27 Eylül 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
11983 defa okundu. defa okundu.
Belçika’da Yasemin Kekeç ile Selim Taşlıdere dünya evine girdiler

Belemtürk Haber Merkezi – Belçika’da Gönül Söğüt ve Fikret Kekeç’in kızları Yasemin ile Perihan Gözütok ve Ramazan Taşlıdere’nin oğulları Selim, çok sayıda seçkin davetlilierin katıldığı bir törenle dünya evine girdiler.

Cumartesi günü, Belçika’nın en prestijli Temse – Rietgors Place Düğün Salonunda görkemli bir düğünle dünya evine giren Yasemin – Selim çiftini dostları, arkadaşları ve akrabaları yanlız bırakmadılar.

Davetlileri kapıda kız babası Fikret Kekeç ve İş adamı Ali İhsan Kekeç ile damadın büyükbabası Bayram Taşlıdere ve damadın babası iş adamı Ramazan Taşlıdere birlikte karşılayarak, davetlilerle yakından ilgilendiler.

Düğün töreni, genç çiftin alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak dans etmesiyle başladı. Davetliler, oyun pistini bir an olsun boş bırakmazken gelin ve damat da konuklara eşlik etti. Genç çifti en güzel anlarında arkadaşları da yanlıız bırakmadı.

Davetlilere, içecek ve yemek ikramı yapılan düğün merasiminde semazen gösterisi gönüllere huzur verdi. İş adamı Ramazan Taşlıdere, oğlunu evlendirmenin haklı gururunu düğünde halay çekerek gösterdi.

Düğüne, Brüksel Bölge Milletvekili Hasan Koyuncu, Brüksel’in marka ismi Angora Cafe işletmecisi Eray Baba ile birlikte katıldı. İkili bir süre sonra başka bir düğüne katılmak üzere salondan ayrıldı. Brüksel Bölge milletvekili Şevket Temiz’de daha sonra salona gelerek kız ve erkek tarafını tebrik etti, damat ve geline mutluluklar diledi.

Geç saatlere kadar devam eden düğün merasimi, genç çiftlerin tebrikleri kabul etmesi ve aile fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

Belemtürk olarak Yasemin – Selim çiftine ömür boyu mutluluklar diler, Kekeç ve Taşlıdere ailelerini tebrik ederiz.

HABER FOTOĞRAFLARI

Reklamlar

Av. Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN