• Bugün Görüntülenme: 1339
  • Dünkü Görüntülenme: 3064
  • Toplam Görüntülenme: 10059694

Belçika’da kuaförler açıldı. Gent’in Türk kuförleri ilk gün yoğunluk yaşadı

13 Şubat 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1786 defa okundu. defa okundu.
Belçika’da kuaförler açıldı. Gent’in Türk kuförleri ilk gün yoğunluk yaşadı

Belemtürk Haber Merkezi – Belçika’da koronavirüs tedbirleri kapsamında 2 Kasım 2020 Pazartesi günü Danışma Kurulu tarafından kapatılan kuaför ve berber salonları bugün tekrar müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Belçika Danışma Kurulu, 5 Şubat 2021 Cuma günü yaptığı toplantıda normalleşme adına kuaför ve berber salonlarının 13 Şubat Cumartesi günü yeniden açılması yönünde karar almıştı.

Bugün müşterilerine kapılarını açan Gent şehrindeki Türk kuaförlerinden Kapsalon Erdinç Çaban (Tolhuislaan 111/001) ile Kuaför Suat Yılmaz ( Muidepoort 112- A), Belemtürk’e açıklamalarda bulundular.

Kapsalon Erdinç Çapan, kuaför ve berber salonlarının tekrar açılmasından duyduğu memnuniyeti paylaşarak, pandeminin yarattığı mali krizden herkesin çok etkilendiğini söyledi. Kapsalon Erdinç, “kuaför ve berber salonlarının randevulu sistemle bile olsa açılması, bizlere ve tüm meslektaşlarımıza nefes aldıracak.” dedi.

Kuaför Suat Yılmaz ise, ” Müşterilerimiz için tüm koronavirüs önlemlerini alarak, ilk gün olması hasebiyle yaşanan yoğunluktan dolayı 3 kuförümüzle birlikte hizmet veriyoruz. Kuaför ve berberlerin tekrar açılması bizleri ve müşterilerimizi çok mutlu etti.

Müşterilerimizi tekrar görmek bizleri çok mutlu ediyor. Tabiiki herkesin umudu ve beklentisi her şeyin normale dönmesi. Bu zorlu şartlarda herkesin çalışması kolay değil. Şu anda randevu sistemiyle çalışıyoruz. Müşterilerimiz önceden randevusuz geliyordu. Bu nedenle daha fazla müşterimize hizmet verebiliyorduk. Şu an insanlar koronadan dolayı korkar halde.Bu durumun düzeleceği umudunu hala taşıyoruz. Fakat kolay olmayacak. Ben 2021 yılı sonuna kadar bu durumun devam edeceğini düşünüyorum. Halk yaşanan koronavirüs krizinden dolayı zor durumda olduğu için fiyatlarımızda herhangi bir artışa gitmedik.” dedi.

Kuaför Suat Yılmaz, 09 286 33 10 nolu telefon numarasından herkesin arayarak randevu alabileceğini söyledi.

HABER FOTOĞRAFLARI

Reklamlar

Av. Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN