• Dolar Alış / Satış: 5.792 / 5.803
  • Euro Alış / Satış: 6.513 / 6.525
  • Bugün Görüntülenme: 1375
  • Dünkü Görüntülenme: 2041
  • Toplam Görüntülenme: 5883798

Belçika’da Korkunç Cinayet… Türk Anne ve Kızı Boğazı Kesilerek Öldürüldü!

25 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
8042 defa okundu.
Belçika’da Korkunç Cinayet… Türk Anne ve Kızı Boğazı Kesilerek Öldürüldü!

Belçika’nın Liege kentine bağlı Herstal İlçesi’nde yaşayan Giresun nufusuna kayıtlı Emine Yağmur(33) ile Annesi Fatma Yağmur (55), cumartesi günü evlerinde boğazları kesilmiş olarak bulundu.

2008 yılında U. A. ile evlenerek Belçika’ya yerleşen ve bir çocuk sahibi olan Emine Yağmur, 2013 yılında ilk eşinden boşandı.

İki sene önce Beytullah Altıner ile tanışıp evlenen çiftin bir çocukları dünyaya geldi. Fakat bir süre sonra ilk evliliğinde olduğu gibi, ikinci evliliğide de aşırı geçimsizlik nedeniyle başlayan kavgalar artınca eşinden ayrılan Emine Yağmur, bu ayrılık kararıyla eşi Beytullah Altıner’den ölüm tehditleri almaya başladı.

Cumartesi günü kızını görme bahanesiyle Liege kenti Herstal İlçesindeki Paul Janson sokaktaki adreste oturan anne -kızın evine giden Beytullah Altıner, öğleden sonra saat 15:00 sularında her ikisinide bıçaklayarak öldürdü.

Liege Herstal polisi, 6 aylık çocuğunu alıp kayıplara karışan Beytullah Altıner’in çocuğunu eski eşine bıraktığını belirlerken, zanlının yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

Liege şehrinde yaşayan eski CHP Belçika Birliği Başkanı Zuhal Kayhan, Emine Yağmur,u yakından tanıdıklarını söyledi.

Kayhan, tercümanlık yapan kızının bir süre önce Emine Yağmur’la polise giderek koruma istedikleri bilgisini Belemtürk ile paylaştı. Fakat zanlının polis kayıtlarında sabıkası bulunmadığından bu talebin kabul edilmediğini söyledi.

Cenazelerin otopsi işlemleri için morga kaldırıldıklarını da ekleyen Kayhan, öldürülen anne-kızın yaşadıkları Herstal İlçesindeki Paul Janson sokağında, polisin hala evdeki araştırmalarına devam ettiğini bildirdi.

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN