• Dolar Alış / Satış: 5.87 / 5.881
  • Euro Alış / Satış: 6.585 / 6.596
  • Bugün Görüntülenme: 482
  • Dünkü Görüntülenme: 2341
  • Toplam Görüntülenme: 6037389

Belçika’da Kavgaya Karışan Türk İkizler Güçlü Benzerlik Nedeniyle Mahkemede Beraat Etti

10 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
585 defa okundu.
Belçika’da Kavgaya Karışan Türk İkizler Güçlü Benzerlik Nedeniyle Mahkemede Beraat Etti

Belçika’nın Leuven şehrinde yaşanan olayda, birbiri ile çok güçlü fiziksel benzerliği olan İbrahim ve Murat A. isimli ikiz kardeşler, mahkeme de beraat etti.

24 Ekim 2015′ tarihinde Leuven şehri Mechelsestraat’taki Citysnack isimli bir mekanın önünde ikiz kardeşler bisikletten düştü. Bu sırada olayı görenler gülmeye başlayınca buna öfkelenen ikizlerden biri, yumruklu kavgaya karıştı. İkiz kardeşlerden biri kavgayı ayırmaya çalışırken diğeri adama yumruk attı.

Yaralama ve darp suçlarından yargı önüne çıkan ve birbirine fiziksel olarak çok benzeyen ikiz kardeşlerden, hangisinin adama yumruk attığı sokak kamera görüntülerinden belirnemediği gibi, saldırıya uğrayan adamda ikizlerden hangisinin kendisine yumruk attığını ayırt edemedi.

İkizlerin ifadeleri birbirini tutmasa da, Polis, olayın yaşandığı yerdeki güvenlik kameralardan ikizlerden hangisinin yumruk attığını belirleyemediği ve mağdur tarafından ayırt edilemediği için, kamera görüntüleri mahkeme tarafından delil olarak kabul görmedi.

Mahkeme hakimi, ikizleri tutuklayacak yeterli delil olmadığını ifade ederek, İbrahim ve Murat A. isimli ikiz kardeşler için beraat kararı verdi.

Haber Merkezi

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

018-

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN