• Dolar Alış / Satış: 5.754 / 5.764
  • Euro Alış / Satış: 6.365 / 6.377
  • Bugün Görüntülenme: 1582
  • Dünkü Görüntülenme: 2430
  • Toplam Görüntülenme: 6206343

BELÇİKA’DA GENELEVLER GÜVENSİZ SEKS KISKACINDA

21 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1230 defa okundu.
BELÇİKA’DA  GENELEVLER GÜVENSİZ SEKS KISKACINDA

Belçika medyasında yer alan bir habere göre, Anvers yerel yönetimi, genelev yönetmeliklerinde bir dizi değişiklikler yaparak, güvenli olmayan ilişki tekliflerini yasakladı.

Yeni yönetmelik kararı ile birlikte, genelevlerin nekadar güvenli olduğu tartışmaları da başlamış oldu.

Yayınlanan haberde, fuhuş tolerans bölgesi dışındaki tüm genelevlere yeni yönetmeliklerin uygulanması yönünde bildiriler iletildi.

Polis ve yardım kuruluşları, son aylarda güvensiz seks talebinin belirgin bir artış gösterdiğine dikkat çekerek, elde edilen bilimsel araştırmalarında, bu durumun ciddi seviyelere ulaştığı alarmını veriyor.

İnsanların neden genelevlerde güvensiz seks talebinde bulundukları ele alınarak, kamu düzeninin rahatsız olup olmadığı sorularına cevap aranacak sempozyumlar yapılacak. Yeni yönetmelik le birlikte polis hijyen ve çalışma koşullarını net bir şekilde görmeyi amaçlıyor. İnsan ticareti ile ilgili bir dizi yeni önlemler alınması da düşünülüyor.

Anvers şehir yönetimi, genelevler için yapılan yönetmeliklerin ve yasakların Eylül ayından itibaren faaliyete geçeceğini duyurdu.

Güvensiz ilşkiler, cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlara (CYBE), ve bir çok büyük hastalıklara davetiye çıkarıyor. Sağlıklı bir toplum ve sağlıklı bireyler olarak yaşamımızı devam ettirmek için, bu gibi yerlerden uzak durmakta fayda görüyoruz. Bizden söylemesi.

Haber Merkezi

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

018-

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN