• Dolar Alış / Satış: 5.792 / 5.803
  • Euro Alış / Satış: 6.513 / 6.525
  • Bugün Görüntülenme: 793
  • Dünkü Görüntülenme: 1962
  • Toplam Görüntülenme: 5885178

Belçika’da Fenerbahçe Coşkusu

25 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
427 defa okundu.
Belçika’da Fenerbahçe Coşkusu

Belçika’nın Anderlecht ekibiyle Avrupa Ligi D grubunda karşılaşacak olan Fenerbahçe, Brüksel’de çiçeklerle karşılandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yöneticiler, Belçika Fenerbahçeliler Derneği’nin Brüksel’in tarihi mekanlarından olan Grand Place’daki “l’Hôtel de Ville de Bruxelles” binasında onurlarına verilen resepsiyona katıldı.

Saat 19:30’da Grand Place’daki “l’Hôtel de Ville de Bruxelles” binasında Fenerbahçeli taraftarlar ile Brüksel merkez belediyesi başkan yardımcısı Mohamed Ouriaghli tarafından karşılan başkan Koç’a Brüksel Büyükelçisi Levent Gümrükçü, Brüksel Başkonsolosu Dilşsad Kırbaşlı Karaoğlu, Brüksel milletvekili Hasan Koyuncu, Saint Josse Bl.Bşk Emir Kır, Belçika’nın ilk siyahi kökenli belediye başkanı Pierre Kompany, Tösed Başkaını Melih Kızavul, Eski Fenerbahçe futbolcuları Serhat Akın, Önder Turacı olmak üzere seçkin davetli topluluğu katıldı.

Tarihi Grand Place’daki “l’Hôtel de Ville de Bruxelles binası hakkında bilgi verilen Fenerbahçe başkanı Koç, Brüksel Belediye başkan yardımcısı Mohamed Ouriaghli ile birlikte belediye meclis toplantı salonunda belediye başkanı koltuğuna oturdu. Burada göçmen kökenlilerin ve Türk kökenli siyasetçiler hakkında da kendisine bilgiler verildi.

Fenebaçeliler Derneği Başkanı Mahmut Korkmazer, Bin 400 yıllık tarihi Grand Place binasında Fenerbahçe Marşını çaldırarak hep birlikte Fenerbakçe marşı söylendi. Burada tamamlanan resepsiyon sonrası Brüksel Birmingham Palace’ye geçilerek başkan Ali Koç ve yönetim kurulu adına yemek tertip edildi.

Belçika Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mahmut Korkmazer burada yaptığı konuşmada, Ali Koç ve yöneticileri ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söylerken, Anderlecht maçı için çok iyi hazırlandıklarını ve bundan sonra da faaliyetlerini artırarak sürdüreceklerini ifade etti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ise, Avrupa’daki Fenerbahçe derneklerinin kulübü temsil ettiğini belirterek, faaliyetlerinin önemine vurgu yaptı. Koç, Belçika Fenerbahçeliler Derneği’nin Fenerium’dan çok büyük miktarda ürün satın alarak kulübe maddi destek verdiğini de anlattı.Daha sonra Belçika Fenerbahçeliler Derneği katılan yeni yöneticilere, üyelik rozetlerini takan Koç, üzerinde Başkanımız Ali Koç Brüksel’e hoşgeldiniz’ yazılı bir pastayı kestikten sonra, dinlenmek üzere takımla birlikte kaldığı otele gitmek üzere ayrıldı.

HABER FOTOĞRAFLARI

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN