• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1732
  • Dünkü Görüntülenme: 3400
  • Toplam Görüntülenme: 8511643

Belçika’da 6 aylık bebek mahkemeye çağrıldı

6 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
796 defa okundu.
Belçika’da 6 aylık bebek mahkemeye çağrıldı

Belçika Cihan Çöl (Belemtürk) Belçika’nın başkenti Brüksel’de altı aylık bir bebek, Kamusal Sosyal Merkezi (CPAS) aracılığıyla kiralanan bir mülk için 660 € kira bedelini ödemediği gerekçesiyle mahkemeye çağrıldı.

Belirtilen suç tarihinde, 6 aylık bebeğinin henüz doğmadığına dikkat çeken anne 6 aylık kızı adına gönderilen mahkeme celbi ile duruşmaya çağrılması şaşkınlığını facebook hesabından paylaştı.

Belçika medyasında çıkan habere göre, 6 aylık kızının mahkemeye çağırılması ile ilgili hatayı anlatmak için görüştüğü adliye görevlisinin bir yanlışlık olduğunu belirtmesinden sonra, ocak ayı sonunda anneye tekrar duruşma tarihini hatırlatan ikinci mektup geldi.

Mahkemeyi arayarak durumu tekrar anlatan anneye, kızının reşit olup olmadığını kanıtlaması için belirtilen tarihte duruşmaya katılması söylendi.

Mahkemeye gelmek için aracının olmadığını ve kızının o tarihte henüz doğmamış olduğunu kanıtlaması için hastaneden belge alması gerektiğini anlatan anne, yaşadıklarını Facebook hesabında paylaştı. Bir süre sonra olayın Belçika basınında yer alması nedeniyle duruşmaya katılmasının gerek olmadığı bir e-posta ile kendisine bildirildi.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN