• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1958
  • Dünkü Görüntülenme: 3566
  • Toplam Görüntülenme: 8515435

Belçika’da 19 yaşındaki Türk genci gölde boğularak yaşamını kaybetti

14 Ağustos 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1378 defa okundu.
Belçika’da 19 yaşındaki Türk genci gölde boğularak yaşamını kaybetti

Belçika’nın Maasmechelen-Lanklaar sınırındaki bir göle arkadaşları ile yüzmek için giden Trabzon- Maçka nüfusuna kayıtlı 19 yaşındaki Türk genci Abdulbaki Altuntaş, gölde boğularak hayatını kaybetti.

Dün akşam 5 arkadaşı ile birlikte Maasmechelen-Lanklaar sınırındaki   Het Greven gölüne yüzmeye giden Abdulbaki Altuntaş, gölün ortasındaki adaya yüzerken aniden çırpınmaya başladı ve arkadaşlarının yardım çabalarına rağmen boğularak yaşamını kaybetti.

Dün akşamdan beri aralıksız olarak devam eden 19 yaşındaki Türk gencini arama çalışmaları bu sabah saat 10.00’da sonuç vererek Abdulbaki Altuntaş’ın cansız bedenine ulaşıldı.

Arama çalışmalarının yapıldığı yerde hazır bekletilen ambulans ve sağlık ekipleri yaptıkları ilk incelemede Altuntaş’ın hayatını kaybettiğini belirledikten sonra saat 12.30 gibi hastane morguna kaldırıldı.

19 Yaşındaki Abdulbaki Altuntaş’ın gölde boğularak hayatını kaybetmesi başta yaşadığı Maaasmeclen şehri olmak üzere, Belçika’da yaşayan Türk vatandaşları arasında büyük üzüntüye neden oldu.

Haber : Onur Akpınar

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN