• Dolar Alış / Satış: 5.87 / 5.881
  • Euro Alış / Satış: 6.585 / 6.596
  • Bugün Görüntülenme: 478
  • Dünkü Görüntülenme: 2341
  • Toplam Görüntülenme: 6037385

Belçika Kraliyet Meteoroloji Enstitüsü (KMI), Bu Akşam Yağış ve Dolu Uyarısında Bulundu

7 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
432 defa okundu.
Belçika Kraliyet Meteoroloji Enstitüsü (KMI), Bu Akşam Yağış ve Dolu Uyarısında Bulundu

Kraliyet Meteoroloji Enstitüsü (KMI), bugün akşama doğru yağmur ve dolu uyarısında bulundu.

Pazar gününe güneşli bir hava ile başlayan vatandaşlara, Kraliyet Meteorolojı Enstitüsü (KMI)’dan sürpriz bir uyarı geldi.

Bugün Belçika genelinde 13 ° C ile 20 ° C arasında seyreden hava sıcaklıkları nedeniyle hoş bir pazar geçirmek isteyen vatandaşlar yazlık kıyafetleriyle hoş bir hafta sonu için sahillere, mesire alanlarına ve teraslı mekanlarda yerlerini aldılar.

Ancak, öğleden sonrası için Kraliyet Meteoroloji Enstitüsü (KMI), gözyüzünün bulutlarla kaplanacağını ve ardından rüzgarla birlikte yağış beklendiğini duyurdu. Yağışın yağmur ve dolu şeklinde olacağı bu yüzden alarm renginin sarıya yükseltildiği bildirildi.

Gün içinde 13 ° C ile 20 ° C arasında seyredecek olan hava sıcaklığı yağışla birlikte akşam 5 ° C ile 9 ° C arasında olacağı tahmin ediliyor.

Kraliyet Meteoroloji Enstitüsü (KMI)’nin duyurduğu gibi Belçika’nın bütün şehirlerinde yağmur ve dolu yağışı gerçekleşirmi bilinmez. Fakat, uyarıyı duyurmak bizden, tedbir almak sizden.

Özellikle, dolu yağışı gerçekleşirse, araç sahiplerinin zarar görmesini istemeyiz. Dolu yağar yada yağmaz, siz yinede önleminizi almayı ihmal etmeyiniz.

Haber Merkezi

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

018-

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN