• Bugün Görüntülenme: 1168
  • Dünkü Görüntülenme: 2954
  • Toplam Görüntülenme: 9887746

Başkan Emir Kır, Resul Tapmaz’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu

25 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1100 defa okundu. defa okundu.
Başkan Emir Kır, Resul Tapmaz’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu

Federal Milletvekili ve Saint-Josse Belediye Başkanı Emir KIR, bugün Gent şehrinde bir dizi temaslarda bulunarak, Resul Tapmaz’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

14 Ekim 2018 yerel seçimlerinden sonra ilkkez Gent şehrinde buluşan Belçika siyasetinin büyük isimleri Emir Kır ve Resul Tapmaz, önemli konuları ele aldılar.

Yaklaşık 1 saat süren görüşme sırasında, Başkan Emir Kır, “Bu kadar dinlendiğin yeter, SİYASETE dönmen gerekiyor. Topluma yaptığın güzel hizmetler var. Gent’in siyaset meydanı boş kaldı. Senin adın Resul Tapmaz, 12 yıldır siyasetin içindesin. Artık ıslanmanın zamanı geldi. Bizleri Türk toplumundan koparmaya çalışanlara karşı kucaklaşmamız gerekiyor. Toplumla ilişkilerimizi zayıflatmamalıyız. Toplumla birlikte yaşamalıyız diyerek, Tapmaz’a siyasete dönmesi konusunda moral ve destek verdi.

Bu sıcak mesajlardan sonra, başbaşa yarım saat görüşen Başkan Emir Kır ve Resul Tapmaz, tekrar birbiriyle kucaklaşarak görüşmeyi sonlandırdılar. Görüşme sonrası hiç bir açıklama yapmayan Resul Tapmaz’ın tekrar siyasete dönüp dönmeyeceğini zaman gösterecek gibi.

Ne demişti Süleyman Demirel, “siyasette 24 saat çok uzun bir zamandır.” Bakalım Başkan Emir Kır’ın nezaket ve destek ziyareti Resul Tapmaz’a tekrar siyasete kapı açtıracak mı? Bekleyip hep birlikte göreceğiz.

(Haber Merkezi)

Reklamlar

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN