• Bugün Görüntülenme: 1332
  • Dünkü Görüntülenme: 3064
  • Toplam Görüntülenme: 10059687

Avrupa Parlamentosu ziyarete açılıyor!

7 Ağustos 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
506 defa okundu. defa okundu.
Avrupa Parlamentosu ziyarete açılıyor!

Belemtürk Haber Merkezi – Avrupa Parlamentosu, yaz tatili nedeniyle çalışmalarına ara verince kapılarını vatandaşlara açma kararı aldı ve başta engelli vatandaşlar olmak üzere herkesi AB’yi etkileyen kararların alındığı Avrupa demokrasisinin merkezini ziyaret etmeleri için davet etti.

Ziyaretlerin ücretsiz olacağını açıklayan yetkililer, Brüksel’deki Parlamentonun nasıl çalıştığını, yasaların nasıl yapıldığını ve Avrupa siyasetinin neden önemli olduğunu gelin ve keşfedin. diyerek, ziyaretlerin hatfanın yedi günü açık olacağını bildirdiler.

Avrupa Parlamentosu ziyaretleri, rehberlerin eşliğinde 100’den fazla Avrupa tarihi hikayesinin anlatılacağı 90 dakikalık turlardan oluşacak. Rehberlik hizmetleri İngilizce, Fransızca, Hollandaca ve Almanca dillerinde verilecek.

Randevu talebinde bulunanlar koronavirüs önlemleri kapsamında ziyaret saatlerini bildirmeleri zorunludur. Randevu almak için https://visiting.europarl.europa.eu/fr/visitor-offer/brussels/parlamentarium?fbclid=IwAR2Ecme9wBISP9ObhOSFiz6-NnwUKwc-IixA3S1gro1xe8qZcEd__T1tIVc linkini tıklayarak Parlamentarium isimli sayfadan daha geniş bilgi alabilirler.

Reklamlar

Av. Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN