• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2354
  • Dünkü Görüntülenme: 3708
  • Toplam Görüntülenme: 8351701

Aşağı Piribeyli köyündeki çalışmalar yerinde incelendi

24 Temmuz 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
897 defa okundu.
Aşağı Piribeyli köyündeki çalışmalar yerinde incelendi

Belemtürk Haber Merkezi – Afyonkarahisar ili Emirdağ ilçesine bağlı Aşağı Piribeyli köyünde tarla yollarının açılması ve taş döşeme çalışmaları il özel idaresi yetkililerince yerinde incelendi.

Afyonkarahisar il genel meclis üyeleri Necati Sevik, Hüseyin Turan ve yol asfaltlama müdürü Faik Kara, Emirdağ ilçesine bağlı Aşağı Piribeyli köyüne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Saat 12.00’de Aşağı Piribeyli köyü muhtarı Hüseyin Erdoğan’ı makamında ziyaret eden Sevik, Turan ve Kara, daha sonra vatandaşlarla köy kahvesinde bir araya geldi.

Yetkililer, Aşağı Piribeyli köyünde devam eden hizmetleri yerinde incelediler ve vatandaşların beklentilerini ve köyün genel sorunlarını dinlediler.

Afyonkarahisar AK Parti il genel meclis üyesi Necati Sevik, Aşağı Piribeyli köyünde tatilini geçiren Belemtürk haber müdürü Bekir Sarı’ya ziyaretle ilgili olarak ” Aşağı Piribeyli’de devam eden tarla yollarının açılması ve taş döşeme çalışmalarını yerinde görmek, incelemek ve vatandaşlarımızın diğer istek ve beklentilerini dinlemek için köy kahvesinde bir araya gelme şansı bulduk. Onlarla karşılıklı oturup muhabbet ederek devam eden hizmerlerle ilgili görüşlerini aldık, beklentilerini sorduk. Bu ziyaretin çok verimli geçtiğini düşünüyoruz. Bizler ilke olarak vatandaşlarımızla buluşarak onların istek ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermeyi önemli buluyoruz. Göstermiş oldukları misavirperlikten dolayı başta köy muhtarımız olmak üzere, tüm köy halkımıza çok teşekkür ederim.” sözlerine yer verdi

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN