• Bugün Görüntülenme: 1276
  • Dünkü Görüntülenme: 3064
  • Toplam Görüntülenme: 10059631

ANVERS’TE 3 OKUL İÇİN YAPILAN BOMBA ALARMI, ÖĞRENCİ VELİLERİNİ KORKUTTU

20 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1326 defa okundu. defa okundu.
ANVERS’TE 3 OKUL İÇİN  YAPILAN BOMBA ALARMI, ÖĞRENCİ VELİLERİNİ KORKUTTU

Belçika’nın Flaman yerleşim yerlerinden olan Anvers’te bu sabah 3 okul için bomba ihbarı yapıldı.

Paris’te yaşanan terör olaylarının Belçika’ya yansımasından dolayı, Belçika’da yaşayan vatandaşlar her geçen gün biraz daha tedirginleşiyor. Asılsız bomba ihbarları arasına giren olaylar insanların huzurunu bozuyor.

Anvers’te bulunan “Don Boscoschool à Hoboken, Sito 5 située VII Olympiadelaan ve de la Frankrijklei” okullarına için bu sabah güvenlik güçlerine bomba ihbarı yapıldı. Güvenlik güçleri olay yerinde inceleme yaparken, olayı öğrenen öğrenci velileri, korku ve endişe içinde çocuklarının okudukları okululların kapısına hucum ettiler. Okul kapısına dayanan öğrenci velileri, bir süre içeri alınmayınca, güvenlik güçlerine tepki göstererk tartışma yaşadılar.

Son yaşanan terör olaylarından sonra her yapılan ihbarı ciddiye alan polis, bir taraftan asılsız bomba ihbarları ile uğraşırken, vatandaşlarında huzur ve psikolojisi bozuluyor.

Bugün Anvers’te bulunan “Don Boscoschool à Hoboken, Sito 5 située VII Olympiadelaan ve de la Frankrijklei” okullarına yapılan bomba ihbarı sonrası, adı geçen okullarda yapılan araştırmalar sonrasında bir bulguya rastlanmadı. Fakat Belçika’da güvenlik seviyesi 3’ten son seviye olan 4’de çıkartıldığı açıklandı.

Reklamlar

Av. Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN