• Dolar Alış / Satış: 6.066 / 6.077
  • Euro Alış / Satış: 6.786 / 6.799
  • Bugün Görüntülenme: 2172
  • Dünkü Görüntülenme: 4141
  • Toplam Görüntülenme: 5964522

Anvers Başkonsolosu Metin Ergin Gent Cezaevinde Türk Mahkumları Ziyaret Etti

28 Temmuz 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2276 defa okundu.

T.C. Anvers Başkonsolosu Metin Ergin, Belçika’nın Gent şehrine gelerek “Wandeling” cezaevinde tutuklu Türk vatandaşlarına bir ziyaret gerçekleştirdi.

Nieuwewandeling 89, 9000 Gent adresinde bulunan Wandeling cezaevinde Saat 15:00’de Türk mahkumlarla buluşan Metin Ergin, mahkumların sorunları ve talepleri hakkında bilgiler aldıktan sonra ziyaretini sonlandırdı.

Muavin Konsolos Zehra Ellener ile birlikte Gent cezaevinde tutuklu Türk vatandaşlarına yaklaşık 2 saati aşkın bir ziyaret gerçekleştiren Anvers Başkonsolosu Metin Ergin, ziyaret sonrası kısa bir açıklama yaptı. “Başkonsolosluğumuz tarafından yapılan programlı ziyaretler kapsamında bugün de Gent Cezaevinde bulunan tutuklu ve hükümlü vatandaşlarımıza bir ziyaret gerçekleştirdik. Arzu eden vatandaşlarımızla tek tek ve toplu halde görüştük. Vatandaşlarımızın bize ilettikleri sorunlarını ve taleplerini her zaman olduğu gibi uluslararası sözleşmeler uyarınca verdiğimiz konsolosluk himayesi bağlamında değerlendirerek, ilgili Türk ve Belçika makamları nezdinde takip edeceğiz. Gent Cezaevi yönetimine tutuklu ve hükümlü vatandaşlarımızla görüşmemizde sağladıkları kolaylıklar için teşekkür ediyor, geçtiğimiz günlerde cezaevinde yaşanan salgın dolayısıyla herkese geçmiş olsun diyorum.” sözlerine yer verdi.

HABER FOTOĞRAFLARI

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

FOT-1

CEYLAN REKLAM-SON

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN