• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2566
  • Dünkü Görüntülenme: 4546
  • Toplam Görüntülenme: 8345013

Anvers Başkonsolosu Büyükelçi Korkut Tufan ve Eğitim Müşaviri Doç Dr. Neslihan Karataş Durmuş birlikte Gent Üniversitesini ziyaret ettiler.

10 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
928 defa okundu.
Anvers Başkonsolosu Büyükelçi Korkut Tufan ve Eğitim Müşaviri Doç Dr. Neslihan Karataş Durmuş birlikte Gent Üniversitesini ziyaret ettiler.

Bugün Anvers Başkonsolosu Büyükelçi Korkut Tufan ve Eğitim Müşaviri Doç. Dr. Neslihan Karataş Durmuş, Gent Üniversitesi Mütercim, Tercümanlık ve İletişim bölümünde yer alan Türkçe anabilim dalına bir ziyarette bulundular.

Görüşmede Türkçe anabilim dalı başkanı Dr. Johan Vandewalle ve anabilim dalı öğretim görevlileri Dr. Feyza Altınkamış, Dr. Ebru Karataş Acer ve Sevdağ Kaya hazır bulundular. Görüşme sırasında Dr. Vandewalle Türkçe anabilim dalı bölümünün çalışmaları hakkında, Anvers Başkonsolosu Büyükelçi Korkut Tufan ve Eğitim Müşaviri Doç. Dr. Neslihan Karataş Durmuş’a  bilgi verdi.

Ardından Eğitim Müşavirliği ile olası işbirlikleri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Bu gün öğlen saat 13.00’de bir araya gelen taraflar, yaklaşık  bir buçuk saat süren  görüşmenin ardından, ileriki günlerde  tekrar bir araya gelmek üzere Gent Üniversitesi’nden ayrıldılar. Belemtürk Haber Merkezi

HABER FOTOĞRAFLARI

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN