• Bugün Görüntülenme: 1100
  • Dünkü Görüntülenme: 2954
  • Toplam Görüntülenme: 9887678

ALMANYA’ DA SEL SULARINA KAPILAN 21 YAŞINDAKİ ANIL BALTA HAYATINI KAYBETTİ !

31 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5103 defa okundu. defa okundu.
ALMANYA’ DA SEL SULARINA KAPILAN 21 YAŞINDAKİ ANIL BALTA HAYATINI KAYBETTİ !

Almanya’nın Baden Württemberg Eyaleti’nde tam 12 saat süren ve Almanya’yı esir alan aşırı yağışlar dört can alırken, en büyük dramlardan biri Almanya’nın Schwaebisch- Gmünd Kasabası’nda yaşandı.

Selin oluşturduğu girdaba kapılan Erzurum nufusuna kayıtlı 21 yaşındaki Türk genci Anıl Balta hayatını kaybetti. Türk genci Balta, olay yerine gelen kurtarma ekibinin tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı. Kurtarma çalışmaları sırasında 38 yaşındaki bir itfaiye eri de sel sularına kapılarak hayatını kaybetti.

Anıl Balta ile itfaiyecinin cesetlerine saatler sonra ulaşıldı.

Türk genci Balta, aynı zamanda Schwaebisch Gmünd Türkgücü Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Salim Atılgan’ın da eşinin yeğeni oluyordu.
Türk genci Anıl Balta ve onun peşinden giden Alman itfaiyecinin talihsiz ölümü ülkede ve ailelerinde büyük üzüntüye neden oldu.

Bu arada, aşırı yağış ve fırtına tehlikesi devam ediyor.. Baden Württemberg, Hessen, Kuzey Ren Vestfalya, Berlin, Bremen gibi eyaletlerde alarm verilirken, halktan dikkatli olması istendi. Aşırı yağışların 5 gün daha devam edeceği belirtildi.

Reklamlar

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN