• Bugün Görüntülenme: 3089
  • Dünkü Görüntülenme: 4094
  • Toplam Görüntülenme: 10160303

AK PARTİ BRÜKSEL TEMSİLCİLİĞİ BAŞKAN YARDIMCISI FATİH TOPRAK İSTİFA ETTİ

27 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2239 defa okundu. defa okundu.
AK PARTİ BRÜKSEL TEMSİLCİLİĞİ BAŞKAN YARDIMCISI FATİH TOPRAK İSTİFA ETTİ

AK Parti Brüksel Temsilciliği’nde başkan yardımcısı olarak görev yapan Fatih Toprak, 24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem milletvekili seçimlerine katılmak için görevinden istifa etti.

Çok sayıda kamu görevlisi, 24 Haziran’daki 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için partilere aday adaylığı başvurusu yapmak üzere görevlerinden ayrıldı. Bu kapsamda, AK Parti Brüksel Temsilciliği’nde başkan yardımcısı olarak görev yapan Fatih Toprak, 24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem milletvekili seçimlerine katılmak için görevinden istifa etti.

İşte Fatih Toprak’ın yaptığı açıklama;

Türkiye tarihine mührünü vurmaya devam eden; zor durumda olan İslâm coğrafyasının umudu olan Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatlarının her kademesi ayrı önemlidir. Mahalle sorumlusundan Milletvekiline kadar hepsinin önemi ve değeri bizim için aynı seviyededir.
Bugüne kadar ilçe,İl, Yurtdışı Teşkilatları ve Genel Merkezimizde görevlerim oldu. Bugün TBMM Adıyaman 27. Dönem Adaylığı için başvuruda bulunmamdan ötürü 2016’dan bu yana yürüttüğüm ak Parti Brüksel Temsilciliği Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ediyorum.
Bugünde yarında nerede olursak olalım Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olmak bizim için vatan borcudur.
Gençliğimizi Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına denk getiren rabbime şükürler olsun. Güzel dileklerde bulunan tüm dostlara teşekkür ederim.
Dualarınızı eksik etmeyin.

Saygılarımla.
Av.Fatih Toprak

Reklamlar

Av. Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN