Açıkgöz : Rabbim yüce Türk milletine böyle kara günler bir daha yaşatmasın

15 Temmuz 2022
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
408 defa okundu. defa okundu.
Açıkgöz : Rabbim yüce Türk milletine böyle kara günler bir daha yaşatmasın

Kıymetli Vatandaşlarımız,

15 Temmuz 2016 gecesi demokrasimize, birlik ve beraberliğimize kasteden terör örgütü FETÖ’nün hain darbe girişiminin üzerinden altı yıl geçmiştir. 15 Temmuz, milletimize ve demokrasimize göz diken hain FETÖ üyelerinin ülkemizi karanlığa gömmek için harekete geçtiği, milletimize namlu doğrulttuğu gündür. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına kulak vererek sokaklara çıkan, yüreğinde vatan ve millet sevdası taşıyan halkımız o gece kirli hesapları bozarak bir destan yazmıştır.

Demokrasiye ve Türkiye’nin aydınlık geleceğine sahip çıkarak kanlarını canlarını ortaya koyan pek çok vatandaşımız o gece şehit olmuştur. Rengini şehitlerimizin kanından alan Ay Yıldızlı al bayrağımızın gölgesi altında sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşamaya ant içmiş aziz milletimiz, ordumuzun vatanperver neferleri ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde unutulmaz bir zafer kazanmıştır. Türkiye’nin önüne set çekmek isteyenler Allah’ın izniyle bu imkana bir daha asla kavuşamayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kutluyor, demokrasi için can vermiş tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor; kahraman gazilerimize uzun ömürler diliyorum. Rabbim yüce Türk milletine böyle kara günler bir daha yaşatmasın.

Ruhi AÇIKGÖZ
AK Parti Brüksel AB Temsilcisi
22.23.24. Dönem Aksaray Milletvekil

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN