• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1314
  • Dünkü Görüntülenme: 5484
  • Toplam Görüntülenme: 7870077

Aalst Kevser Cami, belediyenin yardım çağrısına kayıtsız kalmadı

13 Mayıs 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
333 defa okundu.
Aalst Kevser Cami, belediyenin yardım çağrısına kayıtsız kalmadı

Aalst Kevser Cami yönetimi 12 Mayıs 2020 Salı günü Aalst Belediye Sağlık Kriz Masası toplantısına katılarak yaptığı bağış ve yardımlarla büyük memnuniyet ve takdir topladı.

Toplantıya katılan Belediye yetkilileri, Hastane, Yaşlılar Yurdu, Çocuk Esirgeme Kurumu yöneticileri yapılan bağış nedeniyle duydukları memnuniyeti dile getirerek Cami yönetimine teşekkür ettiler.

Aalst Kevser Camii yönetimi adına toplantıya katılan Başkan vekili Soner Taşlıdere, yapılan bağış ve yardımlarla alakalı olarak ” Bir hafta önce, bizlere yardım talebinde bulunan kurumlara Cami yönetimi olarak yardım etme kararı aldık. Dinimiz ve kimliğimiz gereği böyle bir çağrıya kayıtsız kalmamız düşünülemez. Bu güzel projede yer aldığımız için mutluluk içindeyiz. Belçika’da koronavirüs salgınının ilk günlerinden beri gece gündüz özveri ile çalışan sağlık çalışanlarımıza ve ihtiyaç sahibi insanlara böyle bir destek vermekten dolayı gururluyuz.

İhtiyaç sahibi insan ve kurumlara yardım edebilmenin yolunu açan Aalst belediye yönetimine çok teşekkür ederiz. Aalst Kevser Camii yönetimi olarak 500 maske, 500 maskelik kumaş, 1000 maske şeridi, 200 burun kıskacı olmak üzere toplamda 2200 adet sağlık malzemesi yardım ve bağışında bulunduk.

Ayrıca, koronavirüs tedbirleri çerçevesinde kapalı olan Camimizi sağlık hizmetleri için kullanabilmeleri yolunu açarak, sağlık sektörüne 24 saatlik tercümanlık desteği, bilgi hattı hizmeti, gıda yardım paketi, tıbbi yardım desteği gibi Aals halkını kapsayan faaliyetleri din, dil ve ırk gözetmeksizin yapmaktayız.

Aalst Cami yönetimi olarak iyi ilişkiler kapsamında diyolog ve birlikte çalışma arzu ve isteğimiz devam edecektir. Toplumsal ve kurumsal her projeye katkı sunmak için belediyemizle pozitif birliktelik ve toplum barışı için hizmet üretmeye devam edeceğiz.

Zor günlerden geçiyoruz, her vatandaşımız bizim için çok önemlidir ve çok değerlidir. Toplum olarak bu süreci daha hızlı atlatmak için lütfen tüm sağlık kural ve talimatlarına uyalım.” ifadelerine yer verdi.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN