• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 972
  • Dünkü Görüntülenme: 2560
  • Toplam Görüntülenme: 7346881

42 Başkonsolosun Katıldığı Avrupa Başkonsoloslar Toplantısı Yapıldı

6 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
525 defa okundu.
42 Başkonsolosun Katıldığı Avrupa Başkonsoloslar Toplantısı Yapıldı

Almanya’nın  Düsseldorf kentinde Avrupa’daki 42 Başkonsolosun katılımıyla gerçekleşen Başkonsoloslar Toplantısı, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun himayesinde yapıldı.

DÜSSELDORF – Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 2 Ekim 2019 tarihinde Avrupa Başkonsoloslar Toplantısı için Almanya’nın Düsseldorf kentinde Avrupa’daki 42 Başkonsolosumuzla bir araya geldi.

Avrupa’da görev yapan 42 Başkonsolosun katıldığı toplantıda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa’da İslamofobi konusunda saldırıya uğrayanlara destek olduklarını belirterek, ”Türkiye Cumhuriyeti‘nin başkonsolosları olarak vatandaşlarımızın haklarının korunması en büyük görevimizdir.

Vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini ele almak ve ihtiyaçlarını karşılamak en önemli görevimizdir. Hepimiz siyasetçi olarak devletimize ve milletimize görev yapmak için buradayız. Akşam, tatil, mesai bitimi demeden vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamamız gerekir.” sözlerine yer vererek, Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımızın her konudaki ihtiyaçlarına en hızlı ve etkin şekilde, güleryüzle cevap vermenin birinci vazifeleri olduğunu ifade etti.

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

DESİNG REKLAM AFİŞİ

ADEM BABA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN