• Dolar Alış / Satış: 5.754 / 5.764
  • Euro Alış / Satış: 6.365 / 6.377
  • Bugün Görüntülenme: 1589
  • Dünkü Görüntülenme: 2430
  • Toplam Görüntülenme: 6206350

16 Yaşındaki Türk Kızı Hümeyra’yı Öldüren Bekir Özaslan, İlk İfadesinde “Bunu Hümeyra ve Ailesine Yapma Hakkım Yoktu”

16 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1128 defa okundu.
16 Yaşındaki Türk Kızı Hümeyra’yı Öldüren Bekir Özaslan, İlk İfadesinde “Bunu Hümeyra ve Ailesine Yapma Hakkım Yoktu”

Hollanda’nın Rotterdam şehrinde 18 aralık 2018 tarihinde yaşanan olayda 16 yaşındaki Türk kızı Hümeyra ÖZ’ü, eğitim aldığı Rotterdam Designcollegen Tasarım Okulu’nun önünde, 31 yaşındaki Bekir Eraslan tarafından öldürülmüştü.

Hollanda’da herkesimden insanın derin üzüntü duyduğu olaydan kısa bir süre sonra yakalanarak tutuklanan dünyalar güzeli 16 yaşındaki okul öğrencisi Hümeyra Öz’ü öldüren katil Bekir Eraslan, soruşturmanın selameti açısından kimse ile görüştürülmüyordu.

İlkez iki avukatı Jacques Taekema ve Natascha Harlequin ile birlikte ifade veren Bekir Özaslan, şaşırtıcı bir açıklama yaparak, “Bunu Hümeyra ve Ailesine Yapma Hakkım Yoktu” diye ifade verdi.

Verdiği ifade ile kızgınlık ve şaşkınlık yaratan Bekir Eraslan’ın, ifadesinin devamında pişmanmış gibi konuşarak ceza indiriminden yararlanmak için böyle bir ifade verdiğini düşünen vatandaşlar, Eraslan’ın bu tutumunu büyük tepki ile karşıladılar.

Haber merkezimize ulaşan bilgilere göre Savcılık, Bekir Eraslan’ın akli ve ruh sağlığının araştırılması için salı günü Pieter Baan sağlık merkezine gönderilmesine karar verdi.

(Haber Merkezi)

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

018-

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN