TÜRKİYE’YE TATİLE GİDEN 15 YAŞINDAKİ DİLARA KAYBOLDU!

7 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1746 defa okundu. defa okundu.
TÜRKİYE’YE TATİLE GİDEN 15 YAŞINDAKİ DİLARA KAYBOLDU!

Almanya’nın Köln kentinden tatil için Mersin’e giden 15 yaşındaki Dilara Karasoylu, bavulunu alıp ortadan kayboldu.

Tarihi Kızkalesi’ne 3 Ağustos’ta akşamı gelen anne Meryem Karasoylu’nun telefonuna saat 04.40’da, kızının numarasından, “Canım annem, sana mektup yazamadım. Ama seni çok seviyorum. Polisi filan arama. Beni merak etme olur mu? Bir gün geri geleceğim” ifadelerinin yer aldığı bir mesaj geldi. Bunun üzerine kızını arayan anne, telefon kapalı olduğu için ona ulaşamadı.

Kızı Dilara’nın internet üzerinden tanıştığı 24 yaşlarında Yasin adlı bir genç ile kaçtığını iddia eden 2 çocuk sahibi Karasoylu, gencin Antalya’da dayısı ile yaşadığını söyledi. Kızının hayatından endişe ettiğini belirten Karasoylu, şunları söyledi:

BİR ARA, SESİNİ DUYAYIM

“Kızım bu gençle kaçtı veya bu gence gitmek için tek kaçtı. Dilara iki kızımdan büyük olanı. Köln’de öğrenci ve herhangi bir kötü alışkanlığı, madde bağımlılığı yok. Hatta sigara içmeme bile kızar. Dilara giderken kullandığı telefonu ve tabletini de yanında götürmüş. Normalde tatilimi Antalya’da geçirecektim ama kızımın internette tanıştığı bu gençle buluşmalarını önlemek için Kızkalesi’ne geldim. Başına kötü bir şey gelmesinden korkuyorum. Canım kızım, hiç korkma sonuna kadar arkandayım. Seni bekliyorum. Seni çok seviyorum. Sen benim ilk göz ağrımsın. Kızım, en azından beni ara, sesini duyayım. İyi olduğunu bileyim, o bile bana yeter” dedi.

DİLARA

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN