• Dolar Alış / Satış: 6.267 / 6.278
  • Euro Alış / Satış: 7.379 / 7.393
  • Bugün Görüntülenme: 2264
  • Dünkü Görüntülenme: 5709
  • Toplam Görüntülenme: 5030410

Schaerbeek Mini Maraton Koşusu Yarın Yapılıyor

21 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
614 defa okundu.
Schaerbeek Mini Maraton Koşusu Yarın Yapılıyor

Belçika’nın Brüksel Bölgesi’nde bulunan Spordan Sorumlu Schaerbeek Belediye Başkan Yardımcısı Sait Köse (DEFİ) inisiyatifi ile düzenlenen ve yarın aşkam ( 22Eylül 2017 Cuma) ikincisi gerçekleştirilecek olan “MİNİ MARATON” koşusu satart alıyor.

Geçen sene ilkkez düzenlenen “MİNİ MARATON” koşusuna 2 bin kayıtlı genç sporcu başvurarak, dereceye giren sporcular Schaerbeek Belediye Başkan Yardımcısı Sait Köse tarfından çeşitli hediyelerle ödüllendirilmişti.

Bugün itibariyle ilginin daha fazla olduğu görülen başvuru kayıtlarına göre, katılımın 2 bini geçmesi bekleniyor.

Üç dönemdir (17 Sene) Schaerbeek Belediye Başkan Yardımcılığını yürüten başarılı siyasetçi Köse, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında “ Yine dereceye giren genç sporculara çeşitli hediyeler vererek geleneği devam ettireceğiz. Buluşma noktamız yarın akşam saat 19.00’da Terdelt Spor Kompleksinde olacak. Genç sporcular kendi tercihleri dahilinde 5 km katogorisinde yada 10 km. katogorisinde koşacaklar. 3. Katogori de ise, minik maratoncular Terdelt Spor Kompleksinin koşu parkurunda yarışacak. “MİNİ MARATON” koşusuna katılmak isteyenler için, kayıtlarımız son dakikaya kadar devam edecek. Maraton sonrası değişik etkinliklerle sporculara, ailelerine ve emeği geçen herkese güzel bir gece yaşatmak istiyoruz.” dedi ve herkesi davet etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN