• Dolar Alış / Satış: 5.779 / 5.79
  • Euro Alış / Satış: 6.694 / 6.706
  • Bugün Görüntülenme: 4348
  • Dünkü Görüntülenme: 6598
  • Toplam Görüntülenme: 5201514

Gent Polisinin Overpoort’ta Yaptığı Aramalar Esnafı Kızdırdı!

13 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1431 defa okundu.
Gent Polisinin  Overpoort’ta Yaptığı  Aramalar Esnafı  Kızdırdı!

Gent şehrinde 74 bin Üniversiteli öğrencinin eğlence merkezi olarak kullandığı Overpoort sokağında, Çarşamba akşamı saat 23:30’da Gent polisinin arama ve kontroller gerçekleştirmesi esnafı kızdırdı.

Gent yönetimi ve Gent polisinin iş birliği ile ilkkez gerçekleştirilen ve üniversiteli öğrencilerin daha güvende olmalarını ve daha güvenli bir ortamda eğlenmelerini hedefleyen arama ve kontrollerde 200 kişinin üst araması yapıldı. 21 Kişiye sokağa işedikleri gerekçesiyle ceza kesilirken, 32 kişiye cam bira bardağı ile sokağa çıktıkları için yasal işlem yapıldı. Bir kişide üstünde uyuşturucu taşımaktan göz altına alınarak tutuklandı.

11 Ekim 2017 Çarşamba akşamı saat 23.30’da çok sayıda polisin katıldığı arama ve kontroller sırasında, Overpoort sokağının her iki tarafına demir bariyerler koyan polis, Overpoort sokağına girişleri Kramersplein tarafından verirken, çıkışlarada Overpoort sokağının Heuvelpoort tarafından izin verdi. Her iki giriş ve çıkışı kontrol altına alan polis, adeta kuş uçurtmadı.

Sabah saat altıya kadar devam eden arama ve kontrollere tepki gösteren Overpoort esnafı, bu uygulamanın müşteri kaybına neden olduğu gerekçesiyle kızgınlıklarını dile getirdiler.

Anahtar Kelime: , , , ,

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

CEYLAN REKLAM-SON

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN