• Dolar Alış / Satış: 6.267 / 6.278
  • Euro Alış / Satış: 7.379 / 7.393
  • Bugün Görüntülenme: 2214
  • Dünkü Görüntülenme: 5709
  • Toplam Görüntülenme: 5030360

“Çocuklarım İçin Yaşamak Zorundayım” Demişti… Genç Anne Nazlı Malçıkan Hayatını Kaybetti!

9 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
17399 defa okundu.
“Çocuklarım İçin Yaşamak Zorundayım” Demişti… Genç Anne Nazlı Malçıkan Hayatını Kaybetti!

Gent UZ Hastanesi’nde 2016 Mayıs ayından beri Lösemi (kan kanseri) tedavisi gören 3 çocuk annesi Nazlı Malçıkan hayatını kaybetti.

Konya Yunak İlçesi Yukarı Piribeyli nufusuna kayıtlı 1985 doğumlu 32 yaşındaki genç anne Nazlı Malçıkan, aile yakınlarından aldığımız bilgilere göre, tedavi gördüğü Gent Uz Hastanesinden tedavisi için başka yapılacak bir şey kalmadığı gerekçesiyle 5 gün önce taburcu edilerek evine gönderildi.

Son günlerini çocukları ve ailesiyle yaşadığından habersiz,dün saat 14:00’de baba evinde hayatını kaybeden genç anne Nazlı Malçıkan, Belemtürk Genel Yayın Yönetmeni Cihan Çöl’e “Çocuklarım için hayata tutunmak zorundayım” demişti. Yaşam mücadelesini kaybeden genç anne Malçıkan, 3 evladını en çok güvendiğini söylediği annesi ve babasına bırakarak veda etti.

Cenazesi, Gent AZ Jan Palfijn Hastanesi morguna kaldırılan genç anne Nazlı Malçıkan’ın cenaze namazı, 10.10.2017 Salı günü saat 09:30’da Gent AZ Jan Palfijn Hastanesinde kılınacak. Cenaze namazının ardından Belçika Diyanet Vakfı’na ait cenaze arabasıyla Anvers Başkonsolosluğundaki işlemlerin ardından Şarlova (Charleroi )Havalimanına taşınarak, Pegasus Hava Yolları uçağıyla İstanbula götürülecek. İstanbul’dan Ankara’ya aktarmalı uçakla taşınacak olan cenaze, buradan cenaze arabasıyla alınarak, memleketi olan Komya Yunak İlçesine bağlı Yukarı Piribeyli köyüne taşınacak.

Baba Abdil Malçıkan, herhangi bir aksilik olmaması durumunda, Çarşamba günü öğle namazına müteakip kızının Piribeyli köyündeki aile mezarlığında toprağa verileceği bilgisini Belemtürk’le paylaştı.

Baba Abdil Malçıkan, bugün Pegasus Hava Yollarına ait uçakla saat 14:00 ‘de, Şarlova (Charleroi ) Havalimanı’ndan tüm aile bireylerinin (28 kişi) Türkiye’ye cenazeye katılmak için yola çıkacaklarını söyledi.

Türkiye’ye, vefat eden Nazlı Malçıkan’ın 3 çocuğunun da gideceği ve annelerinin son yolculuğunda yanında olacakları bildirildi.
HABER VİDEO : Nazlı Malçıkan Ropörtajı 2016

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

CEYLAN REKLAM-SON

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN