• Dolar Alış / Satış: 6.267 / 6.278
  • Euro Alış / Satış: 7.379 / 7.393
  • Bugün Görüntülenme: 2338
  • Dünkü Görüntülenme: 5709
  • Toplam Görüntülenme: 5030484

Belçika’da Türkleri yasa boğan kazada, 2 Kişi öldü 2 kişi ağır yaralandı

9 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
8350 defa okundu.
Belçika’da Türkleri yasa boğan kazada,  2 Kişi öldü 2 kişi ağır yaralandı

Cumartesi akşamı Geel- West E-313 Anvers otobanında meydana gelen trafik kazasında, Kars ili nufusuna kayıtlı Önder Bölük eşi Hediye Bölük ve Çorum ili nufusuna kayıtlı Halil İ. Kızılarslan ve eşi Melahat Kızılarslan trafik kazası geçirdi.

Meydana gelen kazada Önder Bölük ve Halil İ.Kızılarslan olay yerinde hayatını kaybederken, Hediye İmemek Bölük ve Melahat Kızılarslan ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralılardan Melahat Kızılarslan’ın durumunun ise kritik olduğu bildirildi.

Sürücü Halil İ. Kızılarslan yönetimindeki araç, havanın yağışlı ve kaygan olması nedeniyle takla atarak bir ağaca çarptıktan sonra durabildi.

Meydana gelen feci kazada, araçta bulunan 4 kişiden Önder Bölük ve araç sürücüsü Halil Kızılarslan hayatını kaybederken, Hediye İmemek Bölük ve Melahat Kızılarslan ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldılar. Yaralılardan Melahat Kızılarslan’ın durumunun kritik olduğu bildirildi.

Belçika’da Türkleri yasa boğan kazada, Geel- West E-313 Anvers otobanı, kaza nedeniyle yaklaşık 3 saat sonra trafiğe açılabildi.REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

CEYLAN REKLAM-SON

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN